Projekty

Responzívnosť

Snažíme sa projekty prispôsobovať pre všetky platformy.

Jednoduchosť

Aby si zákazník a užívateľ našli jednoducho to, čo v aplikácii hľadajú.

Cena služieb

Trvalo udržujeme nízke ceny služieb a vychádzame zákazníkom v ústrety.

Recenzie

Naše recenzie a spätné ohlasy hovoria za všetko. Vyskúšajte naše služby.

Prepravná databáza Datan

Nová prepravná databáza vo Vašom smartfóne, tablete a na počítači. Najväčšími prednosťami našej prepravnej databázy sú rýchlosť, priehľadnosť a skvelá cena. Všetky potrebné informácie sa dozviete včas. Momentálne na prepravnej databáze usilovne pracujeme. Projekt vznikol v roku 2019 za cieľom zjednodušenia prepráv.

Krátky popis

Na projekte aktuálne pracujeme a vytvárame nový systém prepráv určený prevažne pre prepravcov v Európskej únii. Aplikácia bude obsahovať databázu s prepravami, databázu prepravcov a databázu firiem s ponukami prepráv, sledovanie zásielky, chat a neskôr pridáme ďalšie funkcie. Výhodou tejto aplikácie bude prevažne cena a kompatibilita. Zákazník si bude vedieť vybaviť prepravu, dohodnúť sa s firmou o čase naloženia a cene, následné sledovanie zásielky a to všetko z telefónu, tabletu alebo počítača.

Miesto pre Vašu ponuku prepravy

Vy umiestnite svoju ponuku a prepravca sa s Vami skontaktuje ohľadom prevozu tovaru. Spôsob platby si dohodnete medzi sebou.

Sociálna sieť Twize

Prvá slovenská sociálna sieť Twize. Bezplatná registrácia a využívanie. Nikomu Vaše údaje nepredávame a nesledujeme na sieti Vaše kroky. Všetko čo na sociálnej sieti Twize urobíte, ostáva tam.

Krátky popis

Projekt Twize Social vznikol v roku 2020 a naša vízia je vytvoriť novú sociálnu sieť bez sledovania a strachu o svoje dáta. Užívateľ sa bezplatne zaregistruje a využíva sieť, chat, skupiny, stránky, obchody bezplatne a bez sledovania Vašich krokov. Registrácia je bezplatná a zrušenie účtu je možné urobiť kedykoľvek s tým, že Vám môžeme zaslať Vaše uložené údaje (ktoré sú u nás uschované) mailom.

Sociálna sieť bez sledovania

Prvá slovenská sociálna sieť s bezplatnou registráciu, bez reklám a bez sledovania. Chránime Vaše údaje a nikomu ich nepredávame.