O nás

TwizeSocial

Beta 10/2020

Čo robíme?

Krátko o nás

Naše projekty sú založené na jednoduchosti a zakladáme si na čo najlepšom zážitku z užívania produktu. Projekt Datan sme spustili preto, lebo tu žiadna takáto možnosť zatiaľ nie je. Je to jednoduchá, prehľadná aplikácia pre takmer všetky platformy. Projekt Twize Social sme vytvorili kvôli tomu, aby sme chránili dáta užívateľov na internete. Majte svoje súkromie v rukách a nenechajte sa zneužívať spoločnosťami.

Oveľa viac sa o našich víziách a produktoch dočítate v blogu.

Prečo sme tu

Chránime Vaše súkromie
Prinášame nové projekty
Vopred dohodnutá cena

Vaše súkromie je pre nás dôležité, preto si prečítajte o našom projekte Twize Social v našom rozsiahlom článku (v sekcii Blog). Nový projekt Datan, ktorý tu ešte nie je prináša nové možnosti zárobku.

Spolupráca

Zanechajte nám odkaz

Naše ceny služieb

Venujeme sa spravovaniu webových stránok, internetových obchodov a grafickým prácam.

Klasický web

100€

WordPress web

Venujeme sa redakčnému systému WordPress a vieme Vám zabezpečiť peknú a rýchlu webstránku aj vrátane domény a kvalitného hostingu v Českej Republike.

Internetový obchod

200€

WooCommerce

Pomocou redakčného systému WordPress a systému WooCommerce budete mať svoj internetový obchod ľahko pod palcom. Zabezpečujeme aj platobnú bránu.

Grafika

*Individual

Grafické práce

Zabezpečujeme taktiež grafické práce širokého spektra. Navrhneme webovú stránku, aplikáciu, kalendár, logo spoločnosti, čokoľvek po čom túžite.

* Cena sa pohybuje od náročnosti projektu.

Bezplatný návrh a nacenenie

Ak máte záujem o spoluprácu, napíšte nám mail alebo nám odošlite kontaktný formulár. Na základe Vašej správy sa Vám ozveme a dohodneme si ďalší postup. U nás je návrh a nacenenie bezplatné.

Ozveme sa Vám

Dizajn

Venujeme sa širokému spektru grafického dizajnu a návrhom.